Udział uczniów SP 27 w rozgrywkach II Kieleckiej Międzyszkolnej Ligi Szachowej

W dniu 18.06.2024 r. 6 uczniów naszej szkoły uczestniczyła w turnieju szachowym zorganizowanym przez Ludowy Katolicki Klub Sportowy LUKKS Kielce oraz Zespół Szkół Informatycznych w Kielcach. Rozgrywki zostały przeprowadzone w trybie szachów szybkich -P 10′(10 minut na zawodnika) na dystansie 7 rund. Uczniowie rywalizowali zarówno indywidualnie jak i  drużynowo. Nasi szachiści w turnieju osiągnęli bardzo dobre rezultaty: w grupie klas IV-VI  zajęli 3  i 5 miejsce(indywidualnie); w grupie klas VII-VIII uczennica wywalczyła 3 miejsce (indywidualnie); w klasyfikacji drużynowej w grupie  klas IV-VI szkoła uplasowała  się na 2 miejscu;w grupie klas VII-VII  szkoła  zajęła 5 miejsce.