Wyniki I Wiosennego Międzyszkolnego Turnieju Szachowego

W dniu 25 kwietnia br. w naszej szkole odbył się  I Wiosenny Międzyszkolny Turniej Szachowy.W zawodach udział wzięło 60 uczniów i uczennic reprezentujących następujące szkoły: SP 27(organizator) , SP 8, SP 12, SP 15, SP 19 ,Społeczna Szkoła Podstawowa im. Reja oraz Katolicka Szkoła Podstawowa im. Maryi z Nazaretu. Współorganizatorem imprezy i fundatorem nagród było Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 27 w Kielcach „Nasza Szkoła Jest Wspaniała” oraz Ludowy Uczniowski Katolicki Klub Sportowy „LUKKS” Kielce odpowiadający za obsługę sędziowską imprezy. Zawody rozgrywane były  systemem szwajcarskim  po 7 partii z czasem P 15′(15 minut dla zawodnika).  Turniej zakończył się dużym sukcesem naszych uczniów. W grupie wiekowej klas 1-3 drugie miejsce zajął Mikołaj Bieniek – 3a. W grupie wiekowej  klas 4-8 bezkonkurencyjny okazał się Platon Maskoukin  . Uczeń klasy 4d zajął  I miejsce wygrywając wszystkie swoje partie. Zaraz za nim uplasował się Szymon Wilczkowski -uczeń klasy 8c. Piąte nagrodzone miejsce zajęła uczennica klasy 5b Inka Pisana. Szachistka otrzymał ponadto  nagrodę w kategorii najlepszej zawodniczki turnieju klas 4-8. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Szczegółowe wyniki patrz niżej

WYNIKI KLAS 1-3    WYNIKI KLAS 4-8