III Mikołajkowy Turniej Szachowy- wyniki

W dniu 5 grudnia 2022 r.  w stołówce  odbył się kolejny  Szkolny Turniej  Mikołajkowy  . Organizatorem zawodów i fundatorem nagród było Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 27 ” Nasza Szkoła jest Wspaniała”. Do rywalizacji przystąpiło 25 uczniów i uczennic naszej szkoły. Turniej rozgrywany był w 2 grupach wiekowych : I-III i IV-VIII. Młodsi szachiści rozgrywali swoje zawody systemem kołowym, starsi  systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund po  10 minut  naz zawodnika. W grupie  klas I-III najlepiej zaprezentowali się Iwo Pisany – I miejsce, Stanisław Brożyna- II miejsce , Antoni Zasuń- III miejsce, Bartosz Boś- IV miejsce oraz Gabriela Budziosz miejsce V. W klasach starszych  I miejsce zajęła Inka Pisana,  II miejsce- Szymon Majdanski, III -miejsce  Krzysztof Winczakiewicz, IV- miejsce Jakub Ziernik , V -miejsce Oliwer Bieniek. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy.

 

WYNIKI I-III  WYNIKI IV-VIII